Kde mohu koupit Google Nexus ONE ? za kolik tu bude ?

www.google.com/phone

kdy konecne, u ktereho operatora ?

Odpovědi na otázku

Už teď je to je potřeba koupit v zahraničí a mít vhodnou kreditku.

Nečekám že nějaký operátor se do toho tady prohrne zvlaště po "úspěchu" Tmobile G1, hold to není telefon který jde použítat dobře offline

Za zhruba 12000 Kč je možné udělat asistovaný nákup přes Shipito (ověřená služba, která slouží k "pronájmu" americké adresy pro případy, kdy americký obchod nezasílá do zahraničí, provozuje ji Čechoameričan).

více na http://shop.shipito.cz/google-nexus-one---bez-sa... ...

Je ale potřeba počítat s tím, že v ČR bude pravděpodobně balík proclen a dopočítáno dvacetiprocentní DPH. Tím se Nexus ONE dostává do cenové hladiny těch nejdražších smartphonů na našem trhu, takže bych si nákup hodně dobře promyslel.