Kde kupit nahradny USB kabel k externemu 2.5" disku

Ludkovia, poradte mi, kde sa da kupit/zohnat nahradny USB kabel k externemu boxu pre 2.5" HDD.
Povodny kabel mal na jednom konci 2 normalne USB konektory a na druhom konci bol jeden miniUSB konektor.

Odpovědi na otázku

Ak máš na mysli mini USB tak na www.agem.sk ... alebo, kde majú príslušenstvo k fotoaparátom.

Este by som doplnil, ze druhy USB konektor posilnuje napajanie a spravidla nie je potrebny.

Diky za info, ale prave v mojom pripade je ten duhy konektor potrebny. Bez neho nedokazem z disku ani citat, a uz vobec nie zapisovat. Ten disk (Samsung 160GB) ma asi prilis velku spotrebu