» Poradna » Ostatní

Kde koupit pásku do el. psacího stroje?

nevíte please kde KONKRÉTNĚ sehnat černou pásku do elektronického psacího stroje? (konk. Samsung) Sada má mít i jakousi korekční pásku... Lokalita Praha

Odpovědi na otázku

V Praze v dolní části Žitné ul. je obchd  jmenuje se Tonera a tam prodávaj jen náplně a vše co k tomu patří.   http://www.tonera.cz/index.php

Arko technik s.r.o. |  |

Na Poříčí, kousek před Náměstím republiky (po levé straně, když jdeš od Florence) je krámek, kde mají pásky do všeho co píše a tiskne. Dostaneš-li se i mimo Prahu, v Brandýse na náměstí je tamní papírnictví také bohatě zásobeno různými páskami (sehnal jsem tam pásku do staré tiskárny STAR i do el. psacího stroje Olivetti).

vazne diky moc, s timhle si uz poradim ;)