» Poradna » Ostatní

Kde koupit nabíjecí krabičku pro sluchátka Xiaomi?

Krásný den přeji. Bohužel se mi povedlo ztratit nabíjecí stanici pro sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earphones (špuntová). Řeč je o bílé krabičce, ve které se sluchátka uchovávají a zároveň nabíjejí. Souhrou okolností se mi povedlo tuto krabičku ztratit, zatímco sluchátka mám. Je nějaká možnost, kde krabičku externě koupit? Předem mockrát děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

tie sluchatka stoja na mistore 35€, ziadnu krabicku tam nepredavaju => kup si nove

z aliexpressu se dá ta krabička koupit i za 28USD. Samozřejmě i se sluchátkama

z aliexpresu ti to nepride za 3 dni, nemozes to do 14dni vratit a nemas 24mes. zaruku. Ktory 1d1ot by to tam uz len kupoval.

Není možnost. A není to externí (vnější) koupě, ale je samostatná koupě, koupě té "krabičky" samostatně, ne externě.