» Poradna » Mobily

Kde koupit Macbook, iPhone na splátky bez navýšení?

Kde koupit Macbook, iPhone na splátky bez navýšení?Nemá někdo zkušenost s podobným nákupem? D9ky za rady.

Odpovědi na otázku

Dám ti dobrou radu do života, nekupuj si něco, na co nemáš peníze a nemá to trvalou hodnotu... A jinak toto je PC poradna, nákup na splátky si řeš jinde.

U maminky...

Pokud nemáš peníze na nákup zařízení od applu, tak jak chceš platit za následné služby od applu - třeba za hudbu apod.?

Najdi si práci s odpovídajícím platovým ohodnocením. Potom možná přijdeš na to, že iPhone vůbec nepotřebuješ.

Splatky bez navyseni - proc ne, taky jsem kolikrat kupoval takto drazsi produkty i kdyz jsem je mohl zaplatit rovnou. Na druhou stranu pokud by pro tebe splatka znamenala nezanedbatelny vydaj tak je to velice nerozumne.