Kde koupit low profile záslepku?

Mám dotaz zda-li někdo víte, kde bych mohl pořídit low profile záslepku pro grafickou kartu GIGABYTE GTX 1050 Ti OC Low Profile 4GB, popřípadně GIGABYTE GTX 1050 OC Low Profile 2GB? Mám PC skřín Dell Vostro 260S a potřebuji tam low profile záslepku a ta není bohužel součástí balení.Předem děkuji

Odpovědi na otázku

A má to nějaký vliv na funkci když tam ta záslepka není? A průměrně inteligentní člověk tam nic strkat nebude.A pokud opravdu chcete tu díru "ucpat" použijte libovolnou záslepku a jen jí zkraťte

Asi neznáš rozdíly mezi LP a FP záslepkami že Že je jedna "doprava" a druhá "doleva"

Dost pochybuji, že myslel FP. Karty se totiž dají normálně provozovat i bez záslepky (LP). Jen je kolem nich větší díra a je třeba na to dávat pozor při zapojování kabelů (moc tam nedrží). Ale jako dočasné řešení než nějakou záslepku sežene to je plně dostačující. A pokud kartu i nějak zajistí proti vysunutí, dá se to používat i dlouhodobě.

A co třeba google??? Objednej standartní, pokud se nebude hodit, vrať. Popřípadě se zeptej přímo na prodejně. Pro jistotu bych změřil rozměry....

případně vyberte tu u které nejvíce sedí konektory:https://www.heureka.cz/

Je v té bedně dost místa? Co se dívám na specifikaci těch karet, v názvu sice mají napsáno low profile, ale jsou vysoké 70 milimetrů, což je proti specifikacím o ca 6 milimetrů více.Mimochodem, bude stačit ten 250W zdroj, co je v Dell Vostro 260S?

Poptej se prodejce, obvykle je přibaloval Zotac.PS: Na Aukru je má tento prodejce, ale ty asi nesednou:http://aukro.cz/zaslepky-snizene-pro-gt61... Takže doporučuji prolézt eBay, Aliexpress a podobné servery.