» Poradna » Mobily

Kde koupit Iphone

Dobrý den, kde byste mi doporučili koupit IPHONE SE? eshop (alza), kamenné prodejny (Datart, euronics) a nebo specializované prodejny istyle? jde mi o to kdyby, aby v případě problému, závady byla kvalita služeb co nejvyšší. Aby nedělali problémy atd.A ještě bych se chtěl zeptat, kde bych si telefon mohl ošahat před koupí. Žádný obchod ho nemá aktuálně skladem, myslíte že mají jeden kus vystavený vždy na prodejně? díky moc za odpovědi

Odpovědi na otázku

Pokial viem SE su neni ani v CR ani v SR, lebo Apple sa rozhodol shipnut do krajin, ktore su pre nich zaujimave.Ja by som kupoval v kamennej predajni.

jak není? telefon se dá normálně objednat, trvá to asi týden

Aj si ho objednaval a prisiel ?Totiz bezne vidis na eshopoch veci Skladem, ale ked tam volas, tak bud nie su, alebo su na objednavku do XY dni...

Pokud nepojedeš třeba do Drážďan do Apple Store, vždycky můžeš mít se servisem špatné zkušenosti, protože na to u nás prostě kašlou.

nejlepší servis máš vždy přímo u výrobce, plus často se stává, že velké shopy typu alza, czc apod to zařizují přímo s výrobcem též ... ale zrovna pro iphone bych šel do istyle ...

kecám - apple store --

a já myslel ze Istyle je něco jako Apple store

Asi jako že Starbuck je něco jako dobrá kavárna

kafé ze starsbucku mi chutná

bohužel ... kafe ve starbucks mají pouze v případě, že není v okolí jiná kavárna ... není nad kvalitní espresso italiano (nebo jak říkají ve střední itálii "café")

bohužel nemám možnost jet do lepší kavárny (Apple store), v uvahu připadá to co jsem napsal

tak to je iPhone pro tebe ideální :)

jak to myslíš?

jinak apple store je oficiální obchod applu (možná to funguje jak mcdonnald - čili franchise) na druhou stranu iStyle je pouze re-seller ...

díky

https://www.datart.cz/Mobilni-telefon-APPLE-iPh... Utíkej na kamennou prodejnu si ho osahat, a hned si ho i kup.

Já jsem si iphone objednávala na Aliexpress.com, sice to mám bez servisu, ale ta cena se s českými obchody nedá srovnávat, takže pokud se něco rozbijje, nevadí mi si připlatit. Do toho jsem ještě využila tento cashback - https://www.ziskejte.cz/cashback-sleva/vsichni-pa... , takže jsem to měla o něco přes 5 % levnější :)