» Poradna » Notebooky

Kde koupit adaptér k Samsung N145 (levně)?

Hezký den všem,začíná mi odcházet adaptér (zdroj) k netbooku Samsung N145, vůbec se v adaptérech nevyznám, tak žádám o radu vás, jaký a kde nejlevněji nakoupit?Vím, že existují nějaké neoriginální, které vyjdou levnějš, to by byla nejspíš i moje preference.Tady nějaké informace: http://www.czc.cz/samsung-n145-np-n145-jp01... Údaje ze současného adaptéru: INPUT: 100-240V 1A 50-60 Hz OUTPUT: 19V 2.1APředem děkuji za odpovědi k tématu.

Odpovědi na otázku

S Ebay nemám žádné zkušenosti a nevím jak je to s clem a podobně, aby mě to pak s poplatkama nevyšlo dráž, než tady v ČR v e-shopu...

Na ebay nakupuji tyto drobnosti casto a rad. Clo se plati od ceny 150,- Euro a DPH od 22,-Euro. Postovne je casto zdarma. Cena zmineneho zdroje je 150,- Kc vcetne dopravy. Za cenu, kterou zaplatis u nas, si muzes koupit 3 kusy a vydrzi ti do smrti. Pokud nejsi se zbozim spokojen, nebo nedorazi, ebay promptne vraci celou castku na tvuj ucet. Kupoval jsem malou HD kameru do auta za cca 500,- Kc. Dodavatel zapomel pribalit baterii (standardni BL-5). Ebay mi vratilo celou castku. Pripadal jsem si pak trosku jako podvodnik.

Tak do toho asi půjdu.Vím, že to bude OT, ale jak se platí? Funguje i naše debetní karta, nebo berou jen kreditky?

Prošla i debetka - moc děkuju.

Obycejna platebni karta Visa nebo Master Card. Ma to ovsem jednu podminku. Banka ti musi povolit platby pres internet. Nakupuji na Ebay i Aliexpress uz mnoho let. Vetsinou jen drobnosti, elektronicke soucastky, nahradni dily k laptopum (vetracky, zdroje, kabely a sondy na mereni, moduly zdroju a pod.). Nedavno jsem kupoval HD displej do laptopu. Vysel i s DPH na 1800,- Kc. U nas chteji prekupnici za ten samy cinsky vyrobek dvojnasobek. Nedokazu si uz nakupovani techto sikovnych, casto u nas nedostupnych veci, bez Ebay a Ali predstavit. Na ebay je ochrana kupujicich dovedena temer k dokonalosti. U Ali je to osetrene zase tak, ze prodavajici dostane tvoje penize, az ti posta doruci zasilku a ty jeji prevzeti potvrdis na internetu. http://www.ebay.com/http://www.aliexpress.com/

paypal lze dobít přes top-up i bez karty s podporou internetových plateb

Našel jsem tohle: http://www.unipraelektro.cz/33254/nabijeci-adapter-pr... Cena: 439 KčBohužel jsem nic levnějšího nenašel....snad pomůže......

Díky, i když jsem si představoval něco do 300,- Kč

Jo jen šetři šašku,pak tady budem řešit proč ti ten notebook nefunguje protože koupíš nějakou levnou nabíječku která po tejdnu vyhoří,vypálí ti notebook a možná i zapálí půlku bytu.

A jaký mi tedy doporučujete?

Tady prodávají ten adaptér a dávají k tomu ještě netbook zdarma: http://pc.bazos.cz/inzerat/30852201/Neetbook... to je docela dobrá nabídka.

Adaptér za 2900,- fakt nechci, ale děkuji za špatný (ne)vtip.

Co jinýho na to napsat? Hodim typ notebooku do vyhledávače, za to napíšu adaptér a našlo to 18 produktů. Je vážně potřeba pokládat dotaz v poradně?

Milý, negramotný příteli, přečti si můj původní příspěvek, pak se profackuj, omluv se otci za to, že jsi zůstal tím čím tě on udělal a pak ti možná dojde nejen můj dotaz, ale i hromada dalších věcí.

možná jsem negramotný, ale dokážu si sehnat adaptér na svůj notebook, takže to asi zas tak špatný nebude :)

Tak na to je jedina odpoved, kterou ma pro tebe nachystanou mr. Čikuli.