Kde koupím starší použité PC za slušnou cenu?

Zdravím všechny.
Chtěl bych poradit: kde bych koupil starší použité (repasované) PC za slušnou cenu? Máte někdo nějaký ověřený solidní zdroj?
Moje představa je následující:
min. Athlon 2500+
grafika vyšší než GF4 MX 440
min. 256 MB RAM
síťová karta
USB
min. 40 GB HD
DVD ROM
min. 17“ CRT monitor (není nezbytně nutným)

Děkuji předem za všechny tipy

Odpovědi na otázku

Skoda ze jsi taky nenapsal, co si predstavujes pod pojmen ,, slusna cena ´´.

Mám představu, že bez monitoru tak 4 až 5 tisíc

tak za tu cenu zozenies aj lepsiu zostavu

myslel som bez monitora

Kde ji mám sehnat?

www.google.cz ...

pcbazar.kontakt.cz ...

Když chceš investovat 5 tisíc do repasu, proč si raději nepostavíš za 7 tisíc nový počítač? (sice to bude úplný současný low-end bez monitoru, ale určitě lepší než to, cos napsal)

Potřebuji něco staršího. Měl jsem slušnou nabídku za 3 tis., ale nevyšla Chtěl bych do toho oprvadu investovat spíše okolo 3 tisíc.

Novej PC se da postavit pod 4700.- Sempron, 512DDRII, 80GB, DVDRW, case, Kl+mys.

Je vidět,že nechodíš do hospody-tam seženeš všechno

Do hospody právě chodím až moc. Máš svtou pravdu v tom, že tam člověk sežene všechno Ale PC teď zrovna néééééé