Kde je ta slozka?

Hledal jsem nejaky fotky, dal jsem HLEDAT a koncovku .jpg
vyjelo mi strasne moc obrazku ve slozce

C:\Documents and Settings\Lucie\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5

Lucie má vlastní profil, já jsem ADMIN. Takže k jejím Local settings se dostanu jen z jejiho profilu?
K té složce jsem se dostal kdyz jsem dal hledat IE5: a hle, je tam k otevření složka co má asi 400 MB, tisíce souboru nanic. Zvlaste, kdyz už brouzdeme ve Firefoxu.

Jak se do te slozky dostanu primo?
Na
C:\Documents and Settings\Lucie - tam už nejní složka Local Settings videt! Jsou tam nejake jine:(

Odpovědi na otázku

Složky Local Settings je skrytá. Nástroje->Možnosti složky->Zobrazení->Zobrazovat skryté soubory a složky. V té složce jsou dočasné internetové soubory. Výborný čistič je třeba CCleaner.

Díky moc. Nevedel jsem, že je skrytá. No jo, CCleaner používám. Ale když mi např. v Opeře vymazal vše a já pak nemám historii, posledně otevřené panely, nic ... tak mne to zamrzí. To už prostě není.
Nutno si CCleaner správne nakonfigurovat, že ano?

Opera ma v sobe nastaveni, FF stejne jako i MS IE taky.

V Opere si zadas jak je velka ta slozka, a zda se ma obsah mazat pri ukonceni. Stejne tak i v tech ostatnich.
Nema smysl ji mit nastavenou tak hodne, staci bohate treba jenom 5 MB.

Mam ji nyni na 5MB a nemazat pri zavreni. Bylo tam 20 MB. Ale vymazalo se vše tím CCleanerem:(

Samozřjmě, že lze v CCleaneru nastavit co nemá mazat. Hned při spuštění, tedy okno "Čistič", záložka "Aplikace".