» Poradna » Programy

Kde je Ross Hedviček?

Včera tady byl příspěvek Rosse Hedvička a najednou je PRYČ!Mám to snad chápat tak, jako že se tady příspěvky CENZURUJÍ - nebo co jako?

Odpovědi na otázku

bylo to tu ještě v poledne, ale cenzura je halt potřebná vjec, to by se jeden mohl taky dozvědět pěkný vjecy , že

Záhadné mizení příspěvků už na poradně pozoruji delší dobu.Má k tomu někdo nějaké rozumné vysvětlení???

Ross Hedvicek je emigrant a dusevne nemocnej grafoman, kterej uz dlouhy leta votravuje vzduch v kdejaky konferenci nebo diskuznim foru, ktery najde. Jestli jsme tedy prisli o jeho prispevek, neprisli jsme vo nic - asi ten, co ho smazal, dobre vedel "vo co go" :–)P.S. Pravidelni ctenari teto Poradny jiste vedi, kdo jsem ja - i kdyz tady podepsany nejsem (nestojim vo to, aby mne ten magor votravoval).

Nevime, kdo jsi ty, ale mam podezreni Souhlasim s tim, ze RH je vul jak andel a doufam, ze je pod drnem

Dobře, Ross Hedviček je možná šílenec, i když já osobně za duševně vyšinutějšího člověka považuji Ivana Brezinu, který naštěstí ne moc časo zahnojuje Neviditelného Psa patologickými články a diskusními. Ale zrušení něčího příspěvku přeci není řešením. Internet je o tom, že i takoví lidé jako Hedviček či Brezina mají právo k tomu, aby se vyjádřili tehdy, kdy chtějí - neporušují-li zákon či určitou míru slušnosti. A to Ross Hedviček ve svém příspěvku (jak si vzpomínám) neudělal. O tom snad Internet je. Ostatně, autory takových příspěvků jako "Všichni slováci jsou kokoti" apod. považuji za mnohem větší paka. A přesto zde jejich hovadské příspěvky zůstaly a mohutně se o nich diskutovalo.A když už jsme u těch zrušených příspěvků - ráno zde byl nějaký příspěvek o tom, jak nefunguje služba www.mujweb.cz. Byl plný pikantností, které jsem si teď chtěl opět přečíst, ale příspěvek - je najednou pryč....

Kdybys nahodou ten prispevek ohledne www.mujweb.cz nasel, tak sem dej prosim link, taky me to zajima.

Tak dozvíme se jak je to s těmi mizejícími příspěvky nebo ne?

Známý tu dal dotaz, odpověděl mu někdo z nějaké firmy jejíž adresa byla zjistitelná z emailu - odpověď něco jako pokud chcete do auta přehrávač mp3 tak existuje značka xxx stojí zzz Kč , pokud chcete prospekty nebo informace tak napiště adresay jmenoclovekla@jmenofirmy. Jinak tam žádné jméno firmy nepasdlocelé to zmizelo během 2dnůl ! Asi mažou...A časem zmizí i tenhle příspěvek...