» Poradna » Notebooky

Kde je klávesa Print Screen ?

Nemohu najít na notebooku HP EliteBook 2170p klávesu PrtScr. Klávesnice je německá, počeštěná s přelepkami. Děkuji.

Odpovědi na otázku

oficiální účet redakce |  | Microsoft Windows 7 Chrome 67.0.3396.87

Protože na notebookových klávesnicích není dostatek místa, výrobci funkce slučují. Tady jsme o tom napsali podrobnější článek:

Doporučujeme také pokročilé nástroje pro otisky obrazovky:

Případně rovnou programy, které zaznamenají dění na obrazovce do videa:

Není tam žádná klávesa "Druck"?

Oprava, v horní řadě...

Výborně ! Klávesa Druck byla přelepena Insert a byla druhá zprava v horní řadě. Děkuji.