» Poradna » Ostatní

Kde dát opravit fotoaparát a jde to?

Dobrý den, spadl mi na zem fotoaparát a zavírání baterií se porouchalo, nejde zavřít. Nevíte někdo zda se to dá opravit a kam s tím? Popřípadě kolik by to tak mohlo stát?

Odpovědi na otázku

Máš pocit, že tady někdo má křišťálovou kouli??? Jak asi máme vědět, co je to za foťák? Obrať se na autorizovaný servis značky toho foťáku. Tam ti vše potřebné sdělí.

Mám olympus. Myslím, že se tak hrozného nic nestalo, když jsem se zeptala. Nám s tím zkušenosti a tu třeba někdo jo.

Sama si to nejspíš neopravíš - zajdi si do servisu Olympus, eventuelně Foto Škoda. Pokud je to v záruce, tak to první - i když si tu opravu zaplatíš.

Jdi se zeptat do hospody, tam najdeš odborníky na všechno.

Opravdu mě nenapadlo, že tu potkám tolik ignorantů. Tady je PORADNA, to je od slova radit, pokud to nemáte v plánu, tak víte, kde opustit diskusi.A nemusíte si hrát na chytrý.

Použít Poirotem oblíbenou buňku je asi mimo vaše možnosti. Za to tu nikdo opravdu nemůže.

Teď jsi na to kápla. Je tu PC PORADNA, ne univerzální VĚŠTÍRNA.

Poradna není totéž jako věštírna. Pokud nechápeš, raději se na internetu nikde nic neptej...

Poradna je dobrovolná, tak nemachruj. A otázka ve stylu "kde se dá opravit fotoaparát" je fakt dost slaboduchá.

Nemachruj, Poradna je dobrovolná. Na slaboduchou otázku ve stylu "kde se dá opravit fotoaparát..." jsi dostala ještě slušné odpovědi.

Ne, nestalo se nic tak hrozného, že se ptáš. Stalo se ale to, že chceš poměrně konkrétní odpovědi, ale neobtěžuješ se napsat ani ty nejzákladnější informace, bez kterých nikdo odpovědět nedokáže, ani kdyby se rozkrájel. Jinak Olympus za svoji historii vyrobil minimálně několik stovek různých typů fotoaparátů, takže ani tvoje "upřesnění" není stále k ničemu. A jelikož těžko někdo tahá v hlavě katalog náhradních dílů Olympus, tak pořád platí, ať se zeptáš v autorizovaném servisu. A lze to už upřesnit, že je potřeba ptát se v autorizovaném servisu Olympus.

Zkus se zeptat v servisu Olympus: https://www.olympus.cz/site/cs/c/cameras_support... . Ulomená (nebo jinak poškozená) dvířka šachty baterie se běžně opravují. Ta oprava sice s ohledem na jednoduchost není nejlevnější, ale sama můžeš zvážit jestli se ti vyplatí. A to, že ti tu vynadají pokud nejsi odborník, který si poradí sám už je tu takový folklór.

Hele ty "folklóre", na debilní otázku debilní odpověď A nesnaž se tady hrát na chytrého tím svým "Zkus se zeptat v servisu Olympus: " To je jako bych se zeptal že se mi porouchalo otvírání dveří Fordu a tys mi poradil abych se zkusil zeptat v autorizovaném servisu Ford, na co si tady hraješ?

Ty ses nezmohl krom nadávek na nic. Jak chceš odpovědět na dotaz "kam s tím"? Fotoaparáty se totiž neopravují na každém rohu. A budu si to pamatovat, až se optáš na rozbité dvěře Forda pošlu tě do nemocnice. Nejlépe na cvokárnu, to bude nejlépe odpovídat tvé inteligenci.

Hele ty "český čárlí" asi jsi to nepochopil dost jasně. Až mi se ty dveře od fordu opravdu rozbijí, tak se při své inteligenci opravdu nebudu ptát tebe kam s tím a rovnou zajedu do toho servisu, kde mi to opraví! Apropó, jestli jsi moji odpověď, pochopil jako nadávku, tak v tom případě si mohu myslet něco o houpacím koni

tak ono pokud ten foťák byl kupován jako nový, tak tam obvykle bývá i cedulka ohledně toho, kde je servis vč. nějakého kontaktu. Čekal bych, že člověk obvykle nejdřív hledá v papírech, případně rovnou na google něco ve stylu "Canon Eos 5d oprava" apod.Takže jistou míru iniciativy by člověk očekával a proto ty některé reakce...

Buď ráda, že se rozsypalo jen zavírání bateriového prostoru. Fotoaparáty opravdu nejsou určeny pro padání na zem a je docela dobře možné, že se podělalo i ještě něco dalšího, ale to poznáš, až s tím zkusíš znovu fotit. Jinak: Servis Olympusu je v Přerově, takže pokud nejsi z Olomouckého kraje, zkus prodejnu Foto Škoda v Jindřišské, je to hned u Václaváku.

se uvidí v servisu, zda to neschytalo ještě něco víc...

Přítel Google ti poradí kde je poblíž tvého bydliště nejbližší opravna. Napiš si Opravna Olympus a název tvého města. Ať se ti zadaří. A těch provokaterů co si tady na netu honí ego a dělaj se zajímavejma si nevšímej. Na to oni čekají, že se s nima budeš hádat.

Buď bude poškozeno i tělo a to je cenová rána nebo jen záklopka.Dle ceny foťáku to je možná lepší pokaždé to zalepit izolačkou :)

Veškeré informace na tvoje dotazy získáš tady: https://www.olympus.cz/corporate/cs/about_olympu... . Stačí jim napsat,...., zavolat ... .