Kde a jak vybírat Pc?

Dobry den vubec se v pocitacich nevyznam a uz vubec nevim kde nakupovat doporucili vy jste mi něco do 15 tisíc? Pc by slouzil na hrani her a jako domácí studio . Děkuji

Odpovědi na otázku

za těch 15 tisíc si představuješ jen "bednu" s tím, že monitor, klávesnici ap. si přikoupíš, nebo čekáš, že to jako bude komplet?Na ty hry moc nebude ani ten první případ, v tom druhém je zhola nemožné něco takového za ty peníze koupit jako nové.

Klavesnici atd. mám potřeboval bych jen bednu a nemám ponětí ani o ceně.. a myslíte že bych na inzerci sehnal dostačující PC?

"dostačující"?To záleží sakra hodně na tom, co bys na tom chtěl vůbec hrát a čemu říkáš "domácí studio".

Určitě bych na tom nechtěl hrát nové hry na hry stejnak moc času nemám ..

A k tomu studiu ... mam koupenou externi zvukovou kartu lexicon lambda a pracuji s programem cubase

no do 15 tisíc asi .... nevim jak to říct ale .. takovou herku bych asi na hry nekupoval :)) ha ha ha ...no ale jinak já semzvyklej si stavět pc sám takže kupuju díly a ty si pak doma sestavim ... já sám za sebe preferuju velkou skříń a zdroj kolem 750Wattů aby se tolik nezatěžoval a neřval větrák + 1x SSD disk na operační systém nebo M2 to už záleží na velikosti tvojí portmonky a pak nějaký repráky třeba Modecom má hezký a pak klasický disk SATA třeba 2-6TB asi Seagate a pak bootovací disk SSD kolem 64GB z Aliexpress protože mám doma víc operačních systémů, pak hekej monitor 24-27" a vyšší rozlišení no a DVD/RW, grafickou kartu, paměti, základovou desku .. však víš .. :)příde ti domu spoooooooousta malejch balíčků .. to máš jako na vánoce no a ty se v tom pak rochníš a přehrabuješ .. a taky budeš potřebovat spoooooooustu šroubků a šroubovák a taky procesor by to chtělo a nějakej tichej ventilátor na procesor ideálně pasivní typu ScytheOrochi a pod... jo a nezapome%n na kabely .. těch je taky potřeba spoooousta :)))) to dáš... di do toho .. hlavně se nebát .. však víš .. svět patří těm co se neposerou :))))

Děkuji moc 😁😁

https://www.czc.cz/btuobgvniignl82upjprheoqe... zdarma ti to složí, pokud si u nich koupíš win, tak i nainstalujíhttps://www.czc.cz/microsoft-windows-10-home... nebo pokud máte doma štítek s w7 či w8, tak upgrade na w10 je stále zdarma, nebo insider w10 je zdarmapokud možno připlatit nahttps://www.czc.cz/3ajun84dtugl180dsrg6kcrk7... monitor máte?

Ano všechno co patří k bedně mám včetně kabelů

jaké má monitor vstupy?

Měl jsem původně 2 jeden na VGA a druhy na Hdmi protože má graficka karta neměla 2 vstupy na hdmi .... ale abych odpověděl HDMI

tak k novemu pc již nepřipojíš VGA

Nebol Insider zdarma len do 29.7.2015?

v bordelu

Domácí studio - střih hudby, nebo videa? Kolik místa potřebuješ na práci?

Nebo dokonce domácí nahrávací studio?

Jestli se nevyznáš, kup si za 15000 Kč nějaký hotový a máš klid. Stejně bys ho nezvládl sestavit, tak nemudruj a podívej se na eshopy.