Kčemu se používá tento kabel

Zdravím, potřeboval bych se zeptat k čemu je jeden kabel.Našel jsem ho ve skříni a netuším k čemu je, ale je na něm tenhle nápis:usb 2.0 shielded cable 28AWG/IP+24AWG/2C LM

Odpovědi na otázku

Podle oznaceni (jestli je to on), tak mam podobny, ktery se pripojuje k fotaku...

Co třeba k tiskárně?

Pod tim oznacenim vypadne nekolik typu usb kabelu...kdyby ho tak vyfotil a nebo nasel jeho fotku a dal odkaz, tak se da neco k tomu rict blizsiho...

Dobrý den, děkuji za pomoc, fotku jsem nahrál zde: https://ibb.co/gUtXA6

I bez fotky - k tiskárně.

To ani zdaleka nemusí být jen k tiskárně. To je prostě kabel s USB A a USB B konektory, nic víc. Používá to spousta zařízení, třeba mi na stole leží programátor od Elnecu se stejným kabelem.

Za co mínus

Zdejsi folklor

mám takový u skeneru.