» Poradna » Mobily

KB mobilní karta nefunguje

Zdravim,Mám Mobilní kartu od KB, smlouvu sem podepsal minulý týden,v aplikaci Moje Banka se mi karta zobrazuje jako aktivní, ale nikde nevidím možnost s ní zaplatit a widget píše že karta není dostupná.Mám Android 4.4 i NFC (Galaxy S4 mini gti9195), takže co se mi povedlo najít o požadavcích tak ty splňuju. Aplikace mám spárovanou, platbu na všechny účty taky povolenou. Zkoušel jsem reinstall i smazání dat aplikace, zrušení spárování s bankovnictvím a opětovné párování, ale furt nic.Nevíte kde by mohla být chyba?Díky.

Odpovědi na otázku

Bez křišťálové koule opravdu nevíme. Obrať se na podporu KB.

Mám úplně stejný problém... 😕

Mám také Mobilní kartu od KB a od začátku nemám problém s placením. Vyzkoušeno ve dvou obchodech a vše fungovalo v pořádku. Nicméně, jak již bylo tady zmíněno, nejlepší bude obrátit se na svou pobočku KB a tam to vyřešit.

Mě by docela zajímalo, jak to dopadlo. Řeším teď s KB identický problém, tak jestli a za jak dlouho to vyřeší...