» Poradna » Programy

Kazaa Lite K++ 3.01 CZ - novinka, bomba

Tenhle super soft je k dostání na http://www.kazaa.cz/ a na http://www.kazaa.cz/forum/.Je to ale potřeba hledat! Hodil bych sem rovnou link, ale je to přes session.

Odpovědi na otázku

Už jsem našel přímý link http://www.kazaa.cz/kpp301_cz.exe .

Díky!

links dead...co je tam tak noveho ze je to bomba? napriklad proti DC;)

Žádná extra bomba to není,nevím jestli je to mým PC,ale neustále se odpojuje a automaticky připojuje do USA.Každý si tam hraje na Supernode a za chvilku mu to nejede.Jediné plus oproti DC je v tom,že v KaZaa se nemusí nic sdílet,v DC je to 10 Gb.KaZaa podle mě registruje i smazané soubory,protože je sice ukáže,ale nikdy už nestáhne.

no s tím sdílením jsi mimo mísu, jsou i DC, kde nejsou nastaveny limity (GB, sloty apod.) a pak to tak vypadá - jako Kazaa, milion lidi nic nesdili a jenom škemrá/tahá a pak jen nadává  - Kazaa je neřízené místo, naproti DC se řídit dá, DC hub někdo musí spravovat a dávat mu nějaký řád - co se má sdílet (obsah) a v jaké kvalitě (kompletní, plné verze) apod.v kazaa je výhoda decentralizované sítě toť vše, DC hub je centrála a proto se dá lehce odstřelit, navíc žádná síť nezajistí anonymitu

Kazza už je plná fake share...je úplně na  wohno...postamble();

Kde jste přišli na to, že existuje Kazaa Lite 3.01, když na oficiální stránce je je verze 2.4.3?PrxRST();

Té chyby ve verzi jsem si ani nevšimla,viděla jsem jen název KaZaa a naskočily mi pupínky.Jak nehlídám připojení,už je v Americe,v lepším případě ve Švédsku a zásadně na klientovi s 0.Napište sem své zkušenosti,forum KaZaa - nic moc.

Mám DC++,ale Kazza mě jela rychleji.

kaza vetsinou jede rychlejc pac stahuje od vice zdroju najednou coz czdc ani dc++ neumi uz se ale chysta jeden klient kerej ano;)

MUZES MI POSLAT KAZU NA STAHOVANI MOC DEKUJU.

Je to bomba.Ma v sobe 3 spyware.

Tak jste naletěly Aleši Slabýmu (Trotlík@Majasoft)Pokud chcete spyware,tak si stáhněte KaZu od něhoToto je oficialní Stranka KaZaa Litehttp://www.kazaalite.tk/

cože ? zase ten č*rák ?

kdoví co Aleš teď dělá? Další soft coby Agentem OSA(y)?

Prohlíľení doményDoména kazaa.cz Popis Stav doménového jména Doména zaplacena a je v zóně CZ DNS-Glue ns1.ignum.com ns2.ignum.cz Veřejný klíč Registrace od 29.06.2003 Expirace 28.06.2004 Id Drľitel Od Do ASLABY Ale=B9 Slab=FD 29.06.2003 Id Technický správce Od Do IGNUM IGNUM s.r.o. 29.06.2003 Id Registrátor Od Do DomenaDocasneVLRR*****************************************************Prohlíľení subjektuIdentifikátor subjektu ASLABY Typ Název Ale=B9 Slab=FD Jméno Ale=B9 Příjmení Slab=FD IČ DIČ E-mail slaby_ales@email.cz Notifikace Typ konfirmace Typ autorizace 0 Adresa Od Do Za Branou 268, 594 51, K=F8i=BEanov, cz 23.02.2002

Chtěl jsem se zeptat jestli nevíte někdo proc jsou na Kaze nektere MP3 ktere jsou apsolutne neprehratelne pise me to ze mono 32kbps 44,1KHZ Winamp běží ale nic nehraje ale jsou to vsechny od jednoho interpreta např. Paris Hilton, nebo Crazy frog případně co se s tim dá dělat Dík