» Poradna » Mobily

Karta v mobilu ..načítá se jako zaplněná

Měl bych dotaz, mám mobil Honor 7 lite a v něm kartu,tuším Samsung, 60Gb,stahnul jsem si do ní nějaké skladby většinou mp3. Adresář má celkem 1,9GB.Zbylé instalace a soubory zabírají celkem asi 350Mb.Problém je v tom že mobil mi ukazuje že karta je zaplněná z 50 procent,tj 30Gb.Několikrát sem ji zformátoval v mobilu a stáhl hudbu. Den dva je to v normálu,ale nejdéle po týdnu zase ukazuje zničeho nic zaplněnost 30Gb.Co s tím??? Děkuji za případnou radu

Odpovědi na otázku

-GB a né Gb , MB a né Mb-karta bude mít 64GB -na jaké systém souborů je přeformátována ?-je nastavena jako systémové úložiště ? ( tedy jaký tam je Android)Pravděpodobně to nerozseknete jinak než vyzkoušet jinou kartu a neoblíbené zaloha>master reset>... a pak se uvidí jestli je jen nekompatibilní tahle karta , nebo divná štečka .