» Poradna » Programy

Karetní hra TAKE 2 kde stáhnout?

ahoj,
u nás v hospode mají hrací automat na kterém je karetní hra s názvem Take2.
karty jsou rozlozeny do pyramidy + dole se pridavaji z balicku a musite dat dve stejne nebo po sobe jdouci - nevim jak to nejlepe napsat.
Nevite prosim zda je tato hra ke stazeni na internetu at uz ta sama nebo s jinym nazvem, klidne i za penizky, hrozne me chytla a nechci porad sedet u toho v hospode.
Diky za pomoc.
Martin

Odpovědi na otázku

Super odpověď. Jak jsi, prosím, udělal tu animaci (to je moje otázka, nechci tu spamovat...)?

Tú animáciu vytvorí automat google
Tu máš na to link:

http://www.lmgtfy.com/...