» Poradna » Ostatní

Kaple v Tribal Wars 2

Ahoj, jak je možné, že mi po přebrání barbarské vesnice v Divokých Kmenech 2 zmizela kaple, která se při špehování v té vesnici zobrazovala? Kostel tam postavit jde, ale žádá si 5000 obyvatel, což je děsná pálka. No a kapli ve velitelství k postavení nemám. Děkuju.

Odpovědi na otázku

Jakmile máš více vesnic, můžeš v nich postavit kostel. Je to velice drahá budova na suroviny, zabírá spoustu místa v selském dvoře, proto není praktické mít v každé vesnici kostel. Výstavbou dalších úrovní kostela dosáhneš větší dosah vlivu.V přehledu vesnice uvidíš, jestli jsou tvé další vesnice v dosahu kostela a kolik jich posiluje. Na mapě máš možnost zobrazit dosah kostela, je graficky zaznačen modrým kruhem.Kostel se po dobytí vesnice zničí. (barbarské i ostatní) Vesnice potřebuje kostel k plné síle vojska. Další kostely sílu nezvyšují.Pouze tvé vlastní kostely posilují vojska. Kostely členů kmene nijak tvé jednotky neovlivní.Pokud pošleš podporu jinému hráči, počítá se vliv jeho kostela.Když se útočí na vesnici, záleží, odkud jednotky pocházejí.Pokud je útočící vesnice ovlivněna kostelem, jednotky budou bojovat plnou silou.Nezáleží na tom, jestli je napadená vesnice ovlivněna kostelem.

Chápu to správně tak, že když už ve své hlavní vesnici mám kostel, tak v té přebrané barbarce až tak potřeba není, alespoň zatím?

Prostě pokud dobiješ jakoukoliv vesnici ve které byl postavený kostel tak okamžitě po dobytí zmizí. Musíš si ho podle potřeby postavit sám. Je dobré ho stavět jen v těch vesnicích aby dosah víry pokryl všechny tvé vísky

A pokud mám vesnici sice zdánlivě vedle, ale v jiné provincii, protože jsem akorát v hraniční oblasti, tak tam se efekt kostela nepromítá? V přehledu jsem nic nenašel, tam jsou stavby, těžba a jednotky.

mrkni na mapu - modrá čára vyznačuje dosah víry