» Poradna » Notebooky

Kancelarsky notebook

Dobry chcel by som sa opytat resp poradit nejaky kancelarsky notebook ktory bude na net video fotky a office nebudu na nom bezat hry.Poziadavky by boli SSD+HDVelkost 15''A asi by som siel do I3napr:http://datacomp.sk/lenovo-v310-15isk-80t3012... oplati sa pockat a kupovat uz i3 8, alebo postacuje uplne i3 7 generacia?Mala by byt 8 generacia dostupna do vianoc ? Alebo ozaj intel nestiha?Dakujem

Odpovědi na otázku

Na na kancelářskou práci stačí Core 2Duo opravdu řešit výkon generaci i3 je směšné. MS Office na tom znatelně rychleji nebudou fungovat.

plne souhlasim, i3 tehle generace staci bohate... na druhou stranu, nepobezi tam jen office, ale i money ci jiny ucetni program, crm a podobny balik app... spise bych se zameril na ram... ssd v tom staci malicke, da se rict ciste na system a zbyvajici hdd na soft a data ;)