» Poradna » Notebooky

Kancelářský notebook do 10000,-

Zdravim, shanim spolehlivy notas do kanclu kolem 10000,- s Winama, diky.

Odpovědi na otázku

tak si nějakej vyber ne? Pokud možno něco s procesorem Intel, ale ne Celeron N ani Pentium N, grafika rozhodně Intel. Pokud se ti zadaří matný displej, tak jedině fajn. A já osobně bych se vyhnul modelům s integrovanou baterií - myslím některé Asusy.

Ja bych spis konkretnejsi modely, napr. pokud ma nekdo zkusenosti :))

např.HP 250 G4, šedá8 990 Kč Oceňovaný notebook pro svou spolehlivost a optimalizaci vhodný jako firemní nástroj a na cesty. Dvoujádrový procesor Intel Pentium 3825U (1.9 GHz, HyparThreading); 4GB RAM (DDR3); 15.6" HD (1366x768 bodů) LED displej; grafika Intel HD Graphics; 500GB HDD (5400RPM); DVD±RW mechanika; rozhraní: Wi-Fi, Bluetooth, 3x USB (1x specifikace 3.0), HDMI, VGA; VGA webkamera; předinstalovaný operační systém Windows 10.http://www.czc.cz/hp-250-g4-seda_6/179342/p...

Jo, tyhle hápéčka jsou za tu cenu bezva.

Lepší ako i3-4005U. Intel začína robiť guláš (aj keď robil už v čase core2). Za tu cenu ako zadarmo. To rovno dokúpiť 4 GB a nemal by byť problém ani s 20 záložkami chromu

Pridaj nejakú stovku a máš NB s i3. Ale aj tak by som zvažoval 8 GB, takže optimálne pridať viac ako 1000 Kč

Diky moc, kdyby mel jeste nekdo nejakej navrh tak klidne postujte :))

A něco v této cenové relaci, nebo i o 2000 dražší se skylakem (kvuli lepší integrované grafice), kde by místo optické mechaniky bylo SSD +možnost rozšíření ram na 8GB?

p.s. nejlépe bez oken, nebo s možností vrátit.