» Poradna » Ostatní

Kamery před dům

Dobrý den. Uvažuji o tom že bych rád nainstaloval 2 kamery na dům. Představa s co nejnižším rozpočtem. Kamery by měli být pro venkovní užití. Kdyby to šlo tak i se záznamem. Nechají se takovéto kamery pořídít i na aliexpesu i se záznamovým zařízením? Další požadavek je možnost sledovat dění i přes telefon např. ze zahraničí. Wi-fi mám a před domem funguje výborně.

Odpovědi na otázku

a snímaný prostor před domem je tvůj pozemek, nebo obecní? Pokud obecní, koleduješ si o problémy s Úřadem pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ), pokud to nějaký blb nahlásí.

Prostor před domem, dvůr, zahrada to je vše můj pozemek a jen ten chci sledovat.

1) musí snímat akorát Váš majetek, jinak je s tím hromada papírování2) noname zařízení, pokud chcete na to přistupovat z venku bych nedoporučoval, protože za to ručíte, když se Vám do toho někdo nabouráhttps://ekonom.ihned.cz/c1-66167020-kamery-se-uz-... pokud chcete aby to bylo přístupné zvenku se záznamem, s podporou a zabezpečené, tak budete v tom, pokud si to zapojíte a nastavíte sám cca min za 10000. Dál k tomu budete potřebovat pevnou IP adresu, abyste se na to mohl dostat z venku.