Kamera v Notebooku

Mam notebook GX700XP od MSI a ak stlacim tlacitko na spustenie kamery tak sa nic nedeje - akurat pocujem zvuk ako keby sa nieco pripojilo k USB-cku. Ale kamera nejde - co stym ? Uz si neviem rady. Ma niekto rovnaky problem ako ja, alebo to mam ist reklamovat ?

Odpovědi na otázku

skontroluj,ci ju nemas zakazanu v spravcovi zariadeni,pripadne ju odtial vymaz a napis do MSI supportu a ziadaj driver ak ho nemas,ak mas tak v spravcovi ho len updatuj

V spravcovi je vsetko ok. Pise sa tam ze zariadenie pracuje spravne a ovladac je je aktualizovany. Ovladac som stahoval z MSI. Stale ziadny obraz.

uz som to rozchodil

kameru nepusta "tlacitko" ale aplikacia resp. tlacitko ktore stlacas, by asi malo spustit nejaku aplikaciu ktora aktivuje driver kamery a tym padol sa kamera rozbehne (lamatext: kamera sa rozsvieti)