» Poradna » TV, audio a video

Kamera TP-link 310C nenalézá Wifi

Dobrý den, koupila jsem venkovní kameru 310C, bohužel se nedaří spojit s WiFi. Vše nám na WiFi jede, i aplikace píše že je signál dostačující, jen to vždy napíše nelze připojit k síti. Nevíte kde může být problém?

Odpovědi na otázku

Spatne heslo?Nepodporovany typ zabezpeceni?A dalsi mozne veci, ktere odhali nejlepe odbornik, ktereho k tomu pozvete na misto.

Na WiFi nastavit ideálně kanál 1 ,6, nebo 11

Pokud je WiFi ač tj 2,4 a 5ghz spojeno v jednu tak udělat v routeru virtuální WiFi jen s 2,4 frekvencí. A max wpa2/psk. A zase platí kanál 1,6,11

Navíc pro běh obrazu je potřeba signál -75 v nejhorším případě ideálně -60 kamera používá neusporny kodek h264 takže 10-12 Mbps na video potřebuje což u WiFi 4 a více kusů kamer je problém.

Tplink udělal velkou chybu i u c320ws použil stejný kodek