» Poradna » Ostatní

Kamera Sony -DCR-TRV 255E

kdo umi vyčistit kameru nejde .záznam -pruhy

Odpovědi na otázku

Opravna televizí a další dig. techniky. Už tu byl dotaz včera. Tazatel odněkud od Lipníku nad Bečvou. Mohl se zeptat v Přerově, ve Zlíně a dokola.Mám 270

Jak vidno druhý stejný dotaz od téhož pisatele. Za 2 dny nedokázal přidat ke svému nadpisu slovo Opravny , do Google. Našel by jich v okolí svého bydliště dost. Jen si vybrat a případně si tam zavolat.https://www.google.cz/search

Kazetové verze čisticí kazetou (max. 10s max. 3x po sobě) doporučuji MiniDV DigitalVideoHeadCleaner (ideální i pro HD kazetové kamery, kazetu používat jen jednou!) Panasonic přímo MadeInJapan. Funguje spolehlivě a neničí hlavu, pokud je problém jinde jistě ti to hlásí error s indikací na displeji podle tvé kamery viz návod.