» Poradna » Programy

Kamera Skype je vzhůru nohama, hlavou opačně :-)

Švagr si pořídil notes Asus, původně s Linuxem. Někdo mu tam dal už Win7 a ted nainstaloval Skype. Problém je ten že ho mám u videohovoru vzhuru nohama. Chyba je u něho, nevím jestli je zle vestavěná kamera nebo jak mu to mám sovtvérově otočit jestli to jde. Nemůžu to ny mým najít kde.

Odpovědi na otázku

A slyšíš ho také vzhůru nohama?
Tak příkladně u mě se to dá nastavit. V nastavení videa mám tlačítko Webcam settings...

Přidělat židli na strop!

Jednodušší je otočit notes

Vzhuru nohama na Asus noteboocich je evergreen, to neni Skypem, to ti udela v kazdem programu. Je to problem ovladacu. Dela to skoro kazdy notebook Asus. Udajne je problem, pokud pouzijes ovladace webkamery z Windows Update. Musis nainstalovat primo ovladace ze stranek Asusu. To be melo pomoct.

Dík to asi bude ono, jdu hledat ovladače.