» Poradna » Mobily

Kamera Panasonic,nebo Sony?

Chci poridit kameru do 10000kc,krerou z techto dvou by jste mi doporucili,ci jinou? popripade zkusenosti,ci jakou znacku preferovat. ja zatim vaham mezi:http://digitalni-kamery.heureka.cz/&ahttp://digitalni-kamery.heureka.cz/sony-hdr-cx330/diky za rady,ci tipy

Odpovědi na otázku

jo,tu je ta druha,nejak se mi to spatne zkopirovalohttp://digitalni-kamery.heureka.cz/panasonic-hc-v550/

Jen tip, spokojenost ze Sony. Při koupi jsem se dohodl s prodavačem, a šli jsem do jakési komory a ověřovali vzdálenost viditelnosti na noční vidění - riskl jsem koupi zazn. Stejně tak co je venku. Vše ok tak jsem ji vzal. V knihovně jsem si pak s ní fotil co jsem potřeboval, třeba recenze na telefon s Makro.

diky za tip! jeste nekdo?

Měl jsem jednu kameru Sony a dva Panasoniky, teď mám Canon. Oba Panasoniky (jeden z nich byl "lepší", tříčipový) měly problémy s vyvážením bílé barvy. Možná už to vyřešili, ale já už jsem v ně ztratil důvěru.Kamera Sony byla v tomto ohledu perfektní (a byla co do barev lepší i než Canon.)Tedy za mne hlas pro Sony.

Chybí tady Dolph a pár dalších , ti by věděli i kolem technických dat

tak jsem se rozhodl pro Sony,jeste vybrat jakej typ a jestli se oplati priplatit

a nemate nekdo kontakt na toho Dolpha ci nekoho podobneho kdo tomu taky rozumi?

Podívej se o rok zpět do příspěvků snad po kliknutí na nick se ti to objevíDobří rádci oddtud zmizeli a ti co zůstali možná změnili nicky a nechtějí se prozradit svými znalostmi. Lubokubo by možná věděl

dolph1888@gmail.com

Za sebe doporučuji Panasonic Já mám starší model V500. Perfektní obraz a špičkový zvuk za danou cenu a parádní stabilizátor. Záleží na jaké účely ji budeš používat.

Mam cerstve rodinu,takze nataceni prcka. Oslavy,rodina a tak,nic profi.