» Poradna » Mobily

Kamera na dovolenou

Zdravím, neukamenujte mě tu , ale moc se v kamerách neorientuji... Hledám kameru do cca 5k, nejlíp outdoorovou. 4K nepotřebuji, stačí fullHD s 60 FPS. Přirozená obraz, takže ne nic jako Niceboy... Preferuji outdoor (voděodolnost), natáčení jízdy na kole, sem tam kamera do auta :). Budu moc rád za každý tip, nejlépe s osobní zkušeností.Na internetu jsem našel spoustu kamer, ale rozporuplné názory.Děkuji

Odpovědi na otázku

doporučil bych Xiaomi Yi:https://digitalni-kamery.heureka.cz/xiaomi-yi-sports-camera/i s odolným pouzdrem se cenově vejdeš v pohodě a příslušenství lze kdyžtak levněji koupit rovnou z Číny

čus, hele doporučuju tuhletu https://digitalni-kamery.heureka.cz/aee-lyfe-silver/. Hodně často se tahle značka spojovala jako konkurence ke gopro kamerám. Hlavně maj dobrý čipy od Sony, takže obraz je klasa.

Já osobně používám lamax x8. Mám jí hlavně na lyže a motorku, ale jde dát i do auta. V balení u toho je hodně příslušenství ani všechno nevyužívám, ale třeba se mi to někdy bude hodit. Obraz je podle mě parádní. Zkus se třeba kouknout třeba na yt.