» Poradna » Programy

Kam zmizely Windows ?

Na zformátovaný disk jsem nainstaloval OS Win98SE,potom ovladače zvukovky a síťovky,Totalcommander.Všechno fungovalo,po několikátým zapnutí a vypnutí a několika dnech se při zapnutí systém vůbec nerozběhl-ani nouzovýstav.Dal jsem HDD do jiného počítače jako SLAVE ,zkontroloval na viry-nic se nenašlo.Při otevření adresáře WINDOWS-velké překvapení -čtyři prázdné adresáře a jinak nic!!Ostatní adresáře a soubory na disku v pořádku.Co se mohlo stát?

Odpovědi na otázku

Mal si to pripojene na internet alebo inu siet? Mozno ti to niekto "pokazil na dialku". Alebo zeby virus? Ale vymazat toto vsetko sa mi nezda na virus... Nehral sa ti niekto s pocitacom? Deti, kamarat .... to by som povedal ze je najpravdepodobnejsie

Taky bych to videl na lidsky zasah. Ale jinak stare dosovske viry delaly takoveto kousky, takze mozne je vsechno.