» Poradna » Windows (a jiné OS)

Kam se ukládají aplikace z Windows Store

Dobrý den, kam se ukládají aplikace Windows Store (složka)? Mám W8.1. Děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

Instaluji se per user a muze je instalovat i omezeny uzivatel - instaluji se tedy do jedineho mozneho mista - uzivatelskeho profilu (az na vyjimky).MP

C:\Users\UživatelskéJméno\AppData\Local\Packages\

Díky moc

Díky moc za co tam se instalují záznamy o aplikacích ze storu a ne cele aplikace ze storu podívejte se do složek že tam nic není Struptura složek -AC -AppData -LocalCache -LocalState -RoamingState -Settings -SystemAppData -TempStatePouze záznamy aplikací Pravé složky ze store jsou skryté a potřebujete oprávnění C:\Program Files\WindowsApps

Dobrý den, mám rovněž W8.1 a nemůžu najít stažené hry z windows storu....když si dám průzkumník dojdu jen k uživatelskému jménu....ke složce appstore nedojdu, nevidím ji, nevím jak ji najít, jak už tu někdo radil....kam se to ukládá?

respektive nemůžu najít toto: AppData\Local\Packages\

A máš zobrazené skryté soubory a adresáře v možnostech složky?Start -> napiš text možnosti -> klikni na řádek Možnosti složky -> záložka Zobrazení -> Upžesnit nastavení -> klikni na Zobrazovat skryté soubory, složky a jednotky

zdravim mam stejny problem.

čaute. sledoval som postup v tomto vlakne a dohrabal som sa ku priečinku kde by stiahnute appky mali byť. dnu sa ale dostať neviem, vraj nemam pristup. viete niekto poradit?