» Poradna » Windows (a jiné OS)

Kam se ukládají aktualizační soubory

Hezký večer, odkud můžu smazat stažený soubor obsahující aktualizace? Nainstaloval jsem si před nějakým časem win 10 a vypnul a zakázal je i uvnitř systému v msconfig...a teď, nevím jak je to možné a co to způsobilo, se mi nainstalovala nějaká bezpečnostní aktualizace, kterou tam vůbec nechci, protože mi koliduje s ovladačem grafiky, prosím neradil přeinstalace ovladačů a podobně logické kroky, kterými jsem strávil před měsícem asi dva dny. Chci se jen zbavit toho, abych nainstalovanou aktualizaci odinstaloval a po restartu počítače viděl opět hlášku o tom abych nevypínal počítač, protože probíhají práce na aktualizacích... Mít zbytečně peníze na nový noťas, tak jsem tento už rozsekal sekerou. Díky a hezký a klidný večer

Odpovědi na otázku

A co kdybys ty aktualizace nechal normálně nainstalovat a neřešil blbosti? Bezpečnostní aktualizace ti určitě nemůže kolidovat s ovladačem grafiky, to je jediná jistota

Ok, počítač používám normálně na net a hry...zakázal jsem aktualizace, protože mi v červnu po instalaci poslední bezpečnostní po restartu systému začaly vyskakovat okna o chybějících dll knihovnách, čímž se mi nespustí ovladač Radeonu, ...nic jiné jsem neinstaloval, odinstaloval jsem aktualizaci a problém zmizel...teď se to stalo znova i přes zakázanou službu update, akorát i když to odinstaluje, tak se tam ta posrrr aktualizace po restartu vrátí..popiš chybu...nechci se nikoho dotknout, ale nepotřebuju hloupé řady typu, co jsi napsal...ptám se kde jsou ty soubory uložené a jak se jich zbavit, prostě aktualizace nechci...tečka, takže pokud neznáš odpověď na moji otázku, zdrž se zbytečných doporučení, 15 let fungují bez antivirů firewallů a podobných stupidit a bez problémů....bohužel HW který mám nedovoluje abych jel na win7...tolik k mému problému.

Takže, ač radit ti je nevděčné:a) budeš dál bojovat s aktualizacemib) dáš do pořádku ten ovladač grafikyc) wushowhide.diagcab

Uživateli asd děkuji za normální reakci...i když mi žádné aktualizace nejdou schovat... Ale díky

Pánové.... By máte problém s psaným textem? Neumíte zpracovat informace, které jsem podal? Tak to zkusím ještě jednou a bez CAPS LOCKu ... Mám nainstalovaný jediný funkční ovladač grafiky ze stránek výrobce ntb, vzhledem k optimalizaci ke konfiguraci... Nemám tam programy třetích stran, nainstalovala se aktualizace a začaly problémy s grafikou, odstranil jsem aktualizaci a problém byl vyřešen... Po měsíci se aktualizace samovolně nainstalovala zpět a nyní po její odinstalaci se po restartu sama instaluje zpět a problém s grafikou přetrvává, reinstal grafiky na poslední tři verze nepomáhá, jediný funkční ovladač je ten, ze stránek výrobce... Pořád mi tady budete tvrdit že to nesouvisí s aktualizací a že je problém ve mě? Když nemáte odpověď na moji otázku, tak to tady nesviňte hloupýma hádkama mezi sebou, nikdo na to není zvědavý. A jen tak mimochodem, v počítačích se hrabu od dob win 95, přes milénia, xp, 7 až po dnešní úžasné 10, které nemají rády nadvládu uživatele... Vždycky jsem všechno vyřešil, ale nyní jsem se holt dostal do kouta a myslel jsem, že se dočkám normálně formulované odpovědi... Ne chytráckých egoistických keců... Takže díky vám a hádejte se dál.