» Poradna » Programy

Kam se poděla ta krása her?

Ahoj,Hledám nějaké RPG jako Baldurs Gate, s úžasnými, rozvětvenými dialogy. Dnešní hry mi přijdou jako bez duše. Existuje nějaká hra, ať už nová nebo starší, která by byla taková?Díky.

Odpovědi na otázku

Urcite vyzkousej Planescape:Torment nebo cokoli jineho od Bioware (Neverwinter Nights + 2 datadisky sezenez za cca 800Kc v Platinum edici, NWN2, Star Wars: Knights of the Old Republic, Jade Empire - co se tyce dialogu, vsechny hry jich maji dost a rozvetvene jsou tez, hratelnosti ale (dle meho nazoru) na etalon RPG her - Baldurs Gate II nemaji). Tez Fallout 1+2 maji nezapomenutelnou atmosferu - ikdyz to neni fantasy jako BG.Krom her od Bioware by stalo za hrich napr. Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura

Napr Planescape Torment, Icewind Dale.

Já ti neporadím ale zoufalost dnešních her je veliká samé 3D mě hodně odradí od "kupu"rád se vrátím a vracím ke klasice jako je izometrické hraní RPG

Taky se přidam k planescape torment, dál samozřejmě fallout, z těch novějších třeba Lionheart. (i když tam je už bojů o dost víc)

Jade Empire...samozrejme ze to je od Bioware

The Elder Scrolls: Morrowind the only world that keeps me alive