» Poradna » Ostatní

Kam s nepotrebnymi CD?

Resim dilema, kde mam vyhodit hromadu pouzititych, z vetsi casty jiz nefunkcnich CD. Nevim, kdo prijima tento odpad. Kdyz jsi vemu, slozeni lisovanych CD, CD-R atd, tak tam nejsou latky, ktere si jen tak priroda poradi s rozkladem.

Odpovědi na otázku

poradi ti na odboru zivotniho prostredi na mestskem urade, popr. ve sbernem dvore, popr. spolecnost, ktera odvazi odpad, napr. v Brne firma SAKO, Spalovny a komunalni odpady