» Poradna » Ostatní

Kam nastoupit v IT v Ostravě 2011

V roce 2008 běžela na těchto stránkách zajímavá diskuze o IT firmách v Ostravě. (www.zive.cz ...

Uplynuly tři roky, za které se lecos změnilo (a lecos zůstalo stejné) .
Položme tedy stejnou otázku znovu:
Do které ostravské IT firmy je aktuálně nejlepší nastoupit (jako softwarový inženýr/programátor)?
Podělte se se svými vlastními zkušenostmi z ostravských IT firem (plat, pracovní náplň, pracovní prostředí)

Odpovědi na otázku

Funkční odkaz na původní diskuzi: http://www.zive.cz/poradna/kam-nastoupit-v-o... ...

..tak nic no.

..takže pořád tieto.