» Poradna » Mobily

Kam Messenger v telefonu ukládá videa?

Dobrý den, mám dotaz, jestli někdo poradí..... přítelkyně má v telefonu Redmi 4x v Messengeru již nefunkční odkaz na video(tzn. že už ho na facebooku ve skupině někdo smazal), ale to video se v tomto telefonu přehraje. No a já ho potřebuji poslat na svůj telefon. Jedná se o postup výroby blabla čehosi.Otázka zní.. když ho ona v telefonu přehraje, to znamená, že je tam někde uložené. A potřebuji najít kde. Jestli si messenger meziukládá někam videa, která jen přehrajete když přijdou. Uložené jinak není ve videích ani v messenger videích. Děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

→ správca súborov → android → dáta →

Tam jsem hledal a messenger nenašel

Taky jsem to hledal. Musí to být někde v telefonu. Napíše že video je uloženo, ale člověk se nedozví kde.

Jestli se ukládají automaticky nevím,ale pokud je chci uložit,tak na to video přitlačí a dole v levo je uložit video,to pak najdu v mobilu interní úložiště složka Movies.

Prolezl jsem snad vše

A v čem to hledáš Moje soubory,Total Commander? u obou je potřeba v nastavení dát zobrazit skryté soubory.

Es fileexplorer a total commander

Tohle uložit nejde, protože je to jen odkaz. A ten odkaz už nefunguje. Ten telefon je jediný místo kde to lze přehrát. To znamená, že odněkud to musí ten telefon nasosat.

Tak je možné,že to má v prohlížeči,tak prohledéj historii.

Není v prohlížeči. Odkaz je na facebook skupinu. A již neplatný

No a odkud teda spoustis to video na tom mobilu neni teda ve složce stažené soubory (Download )

Není. Ani galerie to nenajde. A tam to ukazuje všechna videa a fotky

Já jen myslel, jestli si to messenger neukládá nějak podobně jako prohlížeče v počítači do nějakého souboru. V těch se dá také najít přehrané video z internetu.

To se spustí jen v messengeru nad odkazem. Jinde ne

No to musíš vědět ty v čem se ti to přehrává,ale tak určitě v to přehrávači ve kterem se to spouští je možnost sdílet tak to zkus odeslat někam na messenger nebo WhatsApp atd.

Přehrává se jen chatu v messengeru, žádný přehrávač

Tak to máš potom uložené v internej pamäti. Nemáš to fyzicky v mobile Prihlás sa cez PC do FB účtu (potom mrkni aj do Messengeru - cez prehliadač). Uložené je to iba v rámci medzipamäte (tam je to "uložené", stiahnuť sa to nedá).

Není. Je to čistě jen v tomto konkrétním telefonu prostě. Nevím. Nevadí no.

S vysokou pravděpodobností to nejde. Pokud nevytváří aplikace vlastní složku pro multimedia (jako třeba WhatsApp), tak je vše schováno a šifrováno v interní paměti pod položkou data aplikace a odtud to nijak nedostaneš, pokud nemá sama aplikace možnost exportu.

Asi to tak bude no. Škoda

Existuje súborový manažer, ktorý sa volá MIXplorer a ten dokáže prehľadať aj systémovú internú pamäť mobilu a extrahovať z nej akékoľvek dáta. Bohužiaľ túto apku v obchode Gplay samozrejme nenájdeš, tak ako mnoho iných apiek, ktoré za niečo stali a ktoré google z pochopiteľných dôvodov odstránil, aby ľudia nemali kontrolu nad svojími telefónmy. Ale na nete sa tento kus softu nájst dá funguje s root právami, ale to čo popisuješ zvládne aj bez nich, pohľadaj si to a získaš, čo potrebuješ.

Myslíš tohle https://play.google.com/store/apps/details } teď jsem to zkoušel a nic,ale jinak apk.docela dobrá jde přímo v ní instslovat i češtinu.

Zkusil jsem, docela dobrá aplikace, najde v telefonu vše co může, ale to video z toho chatu ne, tak nevím odkud ten messenger ty data bere.Dal jsem tento:https://www.google.cz/url

Pokud jde přehrát v telefonu a potřebuješ jen kopii tak ho pust a zapni si nahrávání obrazovky?

To jsem si taky myslel pokud o to video tolik stojí a tahle apk.je super https://play.google.com/store/apps/details

Jj, to už jsem udělal. Jen jsem prostě nezjistil, odkud to ten messenger bere ty data. 🤷🏼‍♂️

Podle všeho to bere z FB a v mobilu tím pádem nic uložené není.

No, to je právě to. Na FB je to smazáno.Je to už jedno. Vyřešil jsem to nahráním obrazovky.