» Poradna » Ostatní

Kam investovat?

Kamarad rozjizdi firmu tak sem se chtel zeptat co je lepsi adwords ci sklik? Ma k dispozici na reklamu 250000 takze reklamu do tv si da asi tezko.. dekuji

Odpovědi na otázku

Na rozjezd malé místní firmy? Billboardy, reklamy někde na k tomu určených panelech, v některých městech to nabízí třeba MHD na zastávkách, podobně v některých městech MHD nabízí reklamy ve svých vozech, letáky do schránek a podobně, co je v místě firmy k dispozici. Reklamy na webu jsou pro malou místní firmu celkem na nic.

To ne, myslim tim maly eshop na celou ceskou republiku, ma mnohem vyssi rozpocet ale na reklamu jen ctvrt milionu, kazdopadne diky.

kýbel na vozidlo a bliakať nahrávkou v slučke po obciach ako Cigáni s "perím, kožkami, železom, batériami",,,,,,

Většina lidí používá jako vyhledávač Google. Myslím si, že lepší je mít reklamu AdWords.

Jestli jde o e-shop, je důležité mít zboží ve vyhledávači Heureka.cz . Používá ho hodně nakupujících.

od věci asi nebude i nějaká kampaň na Facebooku apod. pokud teda nejde např. o sortiment cílený třeba na důchodce...