» Poradna » Programy

Kalkulačka s páskem

Kdysi jsem měl v kompu odněkud z netu stažený softík, který by se mi nyní hodil-jednalo se o kalkulačku, ale s tiskovým výstupem. Byla to taková napodobenina takových těch stolních kalkulaček co mají tiskárničku a prováděné vpočty se tisknou na pásek, nevíte někdo alespoň název něčeho podobného? Předem dík!

Odpovědi na otázku

www.allersoft.com

To by bylo skoro ono, akorát já bych potřeboval ty výpočty, které se zobrazují na pásce tisknout na tiskárně.

Cosi takoveho je v Quadernu, ale jenom pod DOSem. Jestlize nenajdete nic kulturnejsiho, dejte vedet sem a ja ho zkusim jeste najit a nastartovat.

na pásku nebo na pásek ?

Teď nebudu řešit gramatiku, teď řeším, kde ten soft najít

www.esbconsult.com.au/esbcalc

Díky, to mohlo být ono, díky moc!