» Poradna » Ostatní

Kalkulacka fx82 es plus

Prosim nemate nekdo cesky navod .Mam problem s prevodem na decimalni cisla .napr : 0,05/100 vysledek je v 5x10-4 po stiknuti sd mam zlomek .Zkousela jsem shift+mode a pak na klavesnice 2 LineIO ...jenze mam porad vysledek v 5x10-4 Dekuju moc

Odpovědi na otázku

Český jsem nenašel, anglicky to nezvládneš? http://support.casio.com/storage/en/manual/pdf/EN/...

v jakém formátu chceš ten výsledek?

jestli chceš výsledek ve formátu 0,0005, tak musíš zapnout Norm 2nejdříve se zobrazí výsledek ve formě zlomku 1/2000 a po stisknutí s<=>d se objeví výsledek coby desetinné číslo.V Norm 1 je to 1/2000 nebo 5×10^-4