» Poradna » Programy

KALI LINUX výběr wifi karty

Zdravím, rád bych se naučil pracovat v Kali Linux prostředí, takže potřebuji vybrat wifi kartu k monitorování a AP. Takže se chci zeptat jestli mi neporadíte s výběrem. Děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

Mám dojem, že jedna z prvních dovedností, které bych trénoval, je vyhledávání informací...

Mám dojem že poradna je k tomu, aby když si někdo neví rady, aby mu lidi poradily a ne ho kritizovali.

A co jiného je taková konstruktivní kritika, než rada?Ptáte se na něco, na co Google odpoví na první dobrou, takže jsem vás lehce popstrčil, abyste si zkusil takovou informaci najít dřív, než se budete ptát. Protože jestli se chcete zabývat čímkoli do hloubky, jednak takových otázek budete mít tuny, a jednak dříve nebo později zjistíte, že lidí, co vám umí správně odpovědět, je méně a méně, zatímco je spousta chytráků, co si myslí, že tomu rozumí, a radí blbě. I Poradna je jich plná.

Teď jste dostal praktickou radu, tak na co si stěžujete?

Soudruhu na to není potřeba žádné Kali, je na to pár programu. Kali= jit na komára kladivem.