Kabely k repro Genius Home Theater 5.1

Zdravím!

Jsem spokojeným uživatelem reprosoustavy Genius Home Theater 5.1 (té původní první verze,) ale díky přeorganizování místnosti mi přestala délkově stačit původní reproduktorová dvoulinka pro jeden zadní satelit.

Potřeboval bych vědět, jaký je přesný průřez původní dvoulinky popřípadě rovnou jakou dvoulinku a kde na netu koupit...

Bude mít i přes stejný průřez stejné parametry jako ta originální a tím pádem budu moci koupit metráž jenom pro ten jeden satelit nebo budu muset nahradit dvoulinku u všech 5 repro...

Je původní dvoulinka kvalitní? Nezlepšila by se reprodukce koupením lepší dvoulinky s lepším průřezem?

Děkuji Vám za radu...

Odpovědi na otázku

Jakejkoliv kus drátu, kterej doma najdeš vyhoví. Při výkonu, jaký má tohle zařízení stačí dvojlinka 2x0,5mm