» Poradna » Notebooky

Kabelová TV do Notebooku?

Chtěl bych HDMI výstup ze Set Top boxu dostat místo do své TV do svého notebooku. Ten má ale jen HDMI výstup (do TV jde dobře), opačným směrem vstup videa nee. Chtěl jsem pro vstup využít USB (mám funkční AverMedia TV do USB, ale jen na anténní koaxiál z pozemního vysílání), ale nevím jak na to...

Odpovědi na otázku

Ze setoboxu tam dostaneš jen DVD-Tprogramy. Kodované ne.

Kup si USB tuner ne?

Řešíš nesmysly.Pokud chceš mít lepší signál na Tuneru USB,kup koax.rozdvojku a potřebně dlouhý koax.kabel - ten píchni do ant.vstupu Tuneru a chytneš vše,tak jako TV na set-top-box (doufám,že máš Aver s podporou HD).

Asi jsem se špatně vyjádřil - ten SetTop box je z kabelu NetBoxu! Na ten AverMedia chytám pozemní signál bez problémů! Jenže já bych chtěl kabelovou TV NetBox sledovat občas ne na TV, ale na NTB! Takhle když něco dělám na PC, jede mi opodál ještě TV, v PC bych mohl mít vedle sebe 2 okna..... (a vypnout "TV-žrouta elektřiny")...

No, ten odkaz vypadá velmi slibně, něco takového by mohlo být ono...Zkusím na tom zapracovat - aby to bylo kompatibilní, jaká je cena atd.

Tak to máš smůlu.To bys mohl také zkoušet signál z družice v Ntb.