» Poradna » Počítačové sítě

Kabeláž - skrytí v lištách

potřeboval bych poradit, jestli někdo z vás nezná některý internetový či jiný CZ obchod, která má na svých stránkách zobrazené lišty, do kterých lze skrýt UTP kabely. Zásuvky by měly být keystone, bohužel jsem nikde nenašel na internetu ceny (i s obrázky), kde bych si vše mohl prohlédnout a zhodnotit....může mi prosím někdo dát odkaz pokud ví?

Odpovědi na otázku

Já mám v Linuxu akcelerovanej desktop a vy ve Windowsech ne. Já v linuxu nemám viry, rootkity a ostatní bordel, kdežto vy ve Windowsech furt. Mě nehrozí, že mi spadne počítač, kdežto vám vjednomkuse. Já si můžu nastavit všechny barvičky v KDE, protože KDE rulezzz a ve windowsech je to natvrdo šedé. Já mám zadarmo v Linuxu defaultně předinstalované už i aplikace iptables, xmms a mozilla. Linux má OBROVSKY VELKÝ UPTIME, daleko větší než ty vaše posraný náhražky operačního systému. Vy musíte složitě klikat, jenže já, fiškus, si napíšu do commandlajny jen if [ -f ~/.bashrc ]; then . ~/.bashrc; fi. Kdybyste nebyli vymaštění imbecilové tak byste už dávno nádherný kvalitní operační systém Linux používali jako každý normální člověk !!! Jste jen tupci a hovada jdoucí s davem. LINUX RULEZZZZZZ!!!!!!! Beztak je máte ukradený vy socky s nagelovanejma vlasama. Je mi z vás na blití.

To "linuxák" :- hádej co vznikne křížením "linuxák" + "dutá hlava" ???No prostě "dutý linuxák", prázdná makovice, kde už nejde nic z té makovice vyklepat.Takto se chová jen člověk dementní, který patří do Bohnic k doktoru Chocholouškovi a do klece a krmit. Je nebezpečný sobě a okolí !!!!!!!!!

http://t05.deviantart.net/0FxWIlskoZhAnGmOgJjnVsSsa... (100,100):origin()/pre14/a478/th/pre/i/2005/334/8/8/linux_by_zachk.jpg

Ale máš velikou nevýhodu,z toho tvýho - if [ -f ~/.bashrc ]; then . ~/.bashrc; fi - si totálně zblbnul,což se nám Windousákům stát nemůže.

janca.cz

A aby som to trochu uviedol na spravnu cestu toho "linuxaka" si nevsimajte asi sme ho uz vyhodili aj z linux fora a potrebuje si nieco dokazovat.

Není to ten samý dement, co tu kdysi strašil jako Mixoun?