Kabel zdroje

Zdravim.Chci si koupit zdroj Fortron Hexa 400+ ale nevím zda má kabel EPS 12V 8,4+4 nebo jen 4 pin pro napájení zdroje.Prosím o odpověd

Odpovědi na otázku

Podle googlu je tam ten kábel :) Dokonce jde najít "unboxing" video...Ale já mám otázku, je určitě třeba kupovat tenhle? Nebude lepší přidat 150 korun a pořídit třeba Seasonica (EK, SS), nebo Corsaira CX :)

já mám momentálně zdroj Seasonic Energy Knight SS-400ET u kterého mi začal chrastit větrák a už má něco za sebou tak hledám náhradu.

mimochodem zajímalo mě zda zdroj fortron hexa 400+ má kablik 4 pinový,4+4 pinovej=12 nebo jeden velký 12 pinový

a bylo to pro napájení CPU ne zdroje :D

Takže máš slušnýho Seasonica a jdeš na Fortrona... To jdeš ze 4-válce Jaguára na 3-válec Fábii...

Takže bych mel zdroj koupit znovu nebo koupit o neco lepší?

Mno lepší... Seasonic vyrábí velice dobré zdroje, i nejhorší Seasonic bude lepší jak ten Fortron.. Více méně SSx RT, nebo EK Seasonic bude ok...