Kabel od roateru,monitoru

Mám dotaz, už fakt nevím čím to může být, tak se ptám, může nějak snížit výkon grafiky, špatný kabel DVI? do monitoru? nebo sitovy kabel z roateru do pc??

Odpovědi na otázku

Vždycky je dobré mít kvalitní kabely to je základ, ale z tohohle dotazu nevíme nic. Co nefunguje ? Jak se to projevuje a tak dále.

Projevuje se to u CSGO, na offline serveru mám stálých 250FPS, jdu na online server a už pocituju takove mikrolagy a kdyz je nekdo nebo neco blizko u me, padaji mi fps, už fakt nevím co mám dělat

Kvalita připojeníRychlost netu?ping?Poskytovatel internetu?

MCnet.cz ping do 10msrychlost 20/20

DVI kabel = obraz jde (tak je ok), nejde/vypadava (koupit novy)Spatny sitovy kabel dokaze zpomalit net, zpusobovat vypadky atd.Jinak to na vykon PC jako takoveho nema vliv.

vypadky to je ono, mám pocit že tento problém mám, volal jsem providerovi a on mi rekl ze u me je vsechno v poradku, ale tak muze to byt kablem nebo ne?

no muze to byt kabelem, ale sitovym. Hold kabel od grafiky do mionitoru ti rusi internet, nikoli obracene. Zjistis to tak, ze das ping na seznam.cz s parametrem t tj "ping seznam.cz -t" a zacnes hrat no a pak sem ten ping postni, pokud tam budes mit nejake vypadny je to internetem, ale pak hledat pricinu je docela tezke. Muze to byt i to ze grafika rusi router, ne kabel, nebo to ze to muze byt i neco jineho.

Kefalín a čo je to henoný "roater" ???

Co je to roater?