» Poradna » Mobily

Kabel na připojení výstupu na sluchátka do vstupu na mikrofon

Dobrý den,je nějaký kabel pomocí kterého mohu připojit sluchátkový výstup na vstup mikrofonu, tedy zvuk který přehrávám, aby šel rovnou do mikrofonu?Děkuji.

Odpovědi na otázku

Asi by se nějaký našel, ale bylo by to špatné řešení, protože výstup na sluchátka má podstatně vyšší výstupní napětí, než vyžaduje mikrofonní vstup. Takže pokud by to vůbec šlo nastavit, tak kvalita bude hodně mizerná. Výstup na sluchátka můžeš připojit do vstupu Line-in nebo AUX, ne do mikrofonního.

Tohle se řeší softwarově, tvůj nápad je doopravdy špatný a neměl bys to dělat.

Pomoci dvou ctecich hlav z magnetaku nebo mustek(optoculer) nespojuj primo mic& speaker!!