» Poradna » Mobily

Kabel (miniUSB + USB host)

Dobrý den, mám tablet ke s konektorem niniUSB (ne micro, ten větší) a tím se tablet nabíjí, připojuje k PC a taky slouží s redukcí jako USB host. Hledal jsem po internetu a nikde jsem nenašel kabel, když mám například připojenou flasku, nemůžu nabíjet a po vybití musím flashku odpojit a počkat než se nabije. Na micro usb existují kabely, které mají na sobě USB host i konektor na nabíjení. Popř. můžete poslat nějaký odkaz. Díky

Odpovědi na otázku

co třeba tenhle:http://www.ebay.com/itm/Micro-USB-host-OTG-Y-... za necelých 60 korun, poštovné zdarma

Hledá MiniUSB ne MicroUSB