» Poradna » TV, audio a video

Kabel HDMI pro pripojeni prevodniku k TV

Dobry den,chtel bych se zeptat, jaky HDMI kabel a jaky typ byste mi doporucili k propojeni prevodniku s TV. Prevodnik jsme poridili, abychom mohli prehravat filmy z DVD prehravace a videa, ktera maji pouze vystupy SCART. TV ma zase jen vystupy HDMI a jelikoz takovy kabel asi neexistuje, tak jsme koupili zmineny prevodnik.Dekuji za jakekoliv tipy.

Odpovědi na otázku

Na tohle by melo fungovat v podstate cokoli, aspon tedy predpokladam, ze prevodnik ze SCARTu nevytvari 4K signal o vysoke frekvenci nebo tak neco.

Na druhou stranu i kabel s podporou 4K 60hz stojí 150Kč: https://www.alza.cz/alzapower-premium-hdmi-2-...

Nedá mi to :D"prehravace a videa, ktera maji pouze >>>VYSTUPY<<< SCART. TV ma zase jen >>>VYSTUPY<<< HDMI"Výstup s výstupem - ať propojíte jak propojíte - neudělá lautr nic. TV má (v tomto Vámi myšleném kontextu) HDMI vstupy :D

Doufejme, ze tazatel nemyslel to, co napsal. Protoze pokud by mel na TV pouze vystup, tak ho nespasi ani pozlaceny kabel.