» Poradna » Ostatní

K24.cz názory

Zdravím, plánuju koupi nového notebooku a na stránce http://www.k24.cz ho mají o 6 000 levnější než u nás na alze.. Sice nemá OS, ale pořád je to podezřelé..Na heurece má obchod hodnocení 92%, ale skoro všichni nadávají na reklamace.Buď zboží nedostanou a nebo je reklamace neuznána..Máte nějaké zkušenosti s tímto obchodem?Díky.

Odpovědi na otázku

tady to hezky shrnuli, polso, , riziko nejake je, ale je to levne...http://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/3775...

Ty jsi dobrej debil..Dáš na názor někoho, koho vůbec neznáš.. ???.. Tak jo, kup to na tý STRÁNCE.. Jsem taky bez názoru, jsem nerozhodnej, a proto bez porady nehnu ani pr.delí.. Ale co je pro mě rozhodující, je levná koupě čehokoliv a k tomu především doporučení neznámých lidí.. páč bez takové rady jsem absolutně bezmocný..

U K24 bych nekoupil ani žárovku,v jejích nabídce zboží je vše šmejd z Polska.Za sebe doporučuji Ts-Bohemia,nebo Alza,K24 rozhodně ne !!!!!!!

Za mě K24 už nikdy! Jsou to podvodníci. Při reklamaci mi záměrně poškodili zboží, aby nemuseli reklamaci uznat . A podle nich jsem ho poškodil já :) Podal jsem stížnost u ČOI a zvažuji to dále řešit s právníkem. Bohužel nejsem první takový případ. Doporučuji pročíst diskuse na internetu.