» Poradna » O Živě.cz

K Zive.cz

Nesel by udelat favicon tak aby prosel mym sitem ktere omazuje prvky do 5KB?Mluvim o https://www.zive.cz/Client.Images/favicon.icoTreba Google, Linkedin, Root.cz a jine projdou.

Odpovědi na otázku

Tvl, ty máš starosti...

tak si nastav omazování na 6KB.

Kdyz prosadis u meho operatora nizsi cenu za dataKB sem KB tam az se to nastrada je z toho par MB pak GB

To jako malé obrázky ti vadí, protože zabírají moc a velké obrázky ti nevadí, protože zabírají málo?Tak si všechny obrázky zablokuj a ušetříš KB víc než teď, nebo aspoň všechny favicony.

... navíc by mělo jít nastavit cachování... a nechápu jak někdo může lozit na živě, když má nějaký omezení na data nebo drahá data

Jeste rekni ze ty tu reklamu tady a jinde konzumujes

Tak si všechny obrázky zablokuj a ušetříš KB víc než teď, nebo aspoň všechny favicony.Blokuju obrazky jen docasne (dynamicky) dokud me nezujme clanek ktery obsahuje obrazky k tematu. Ty lze pak nacist bez obnovovani stranky, tzn. ze ani neprobiha dalsi zbytecna RTB aukce na pozadi, coz u statickeho blokovani nejde. Reklamni samozrejme blokuju staticky, vcetne jejich RTB. Kdybych chtel ale blokovat vsechny stejne by vetsina webu nefungovala spravne, protoze tam je ochrana proti blokovani.